top of page

Anı Defteri

Anılarınızı, duygu ve düşüncelerinizi paylaşmak ister misiniz?

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Benim güler yüzlü kardeşim, iyi kalpli dostum her duamda olucaksın. Mekanın Cennet Olsun Güler Yüzlü Kardeşim

Sinan Erdoğdu

Gönlü güzel yüzü güzel kardeşim. Bizleri bu yalan dünyada bırakıp gittin. Sen benim için mesai arkadaşından daha öte aile dostumdun. Ne mutlu seni yetiştiren anne babaya ağbi ablaya... Mekânın cennet olsun. Çok üzdün bizi kardeşim.

İdris TİFTİK

Sen aramızdan ayrılalı günler oldu fakat yokluğuna hala alışamadık. Sen varmış gibi yaşıyor ve eski günlerdeki gibi bir gün uğrayıp çayımızı, kahvemizi içecekmişsin gibi yollara bakıyoruz. Kaderde bunu da yaşamak varmış. İyi ki tanımışız seni. Hep kalbimizde olacaksın. Mekanın cennet olsun...

Merve'ler

146285.jpeg

Aslan abim gidişine hala alışamadım, her an telefonla arayıp napıyon paşam diyecek gibi geliyorsun.. Yırt at beyazları şaka yaptım de, yine rengarenk giysilerini giyde gel.. Amerikaya arabayla gidelim dediğimde yüzündeki kahkaha gözümün önünden hiç gitmiyor abim. Ben senden razıyım Rabbimde Razı olsun İnşallah..

Yıldıray Tuğrul YILMAZ

Gül yüzlü, güler yüzlü, Aslan gibi duruşu bir çocuk gibi tertemiz yüreği olan abim, aramızdan ayrılışın çok ani oldu, seni çok tanıma fırsatım olmamıştı ancak tanıdığım sürede gerek ettiğimiz kısa sohbetler olsun senin öyle güzel gönüllü birisi olduğunu anlamama yetti. Senin için elimizden gelen herşeyi gerek arkadaşların gerek ailen gerek tüm sevdiklerin yaptık, bunları gördüğünü biliyoruz gene olsa gene yaparız hiç çekinmeden. Rabbim mekanını cennetin en güzel bahçelerinden eylesin inşallah.

Konur Alp

Hayat dediğin bu kadar işte, bir varsın bir yoksun... Ama esas olan geride bıraktığın iz oluyor.. Sen hepimizin gönlünde güzel bir iz, hepimizin kulaklarında hoş bir seda bıraktın kardeşim... Mekanın cennet olsun, kabrin nur olsun...

İlyastekin Taytak

Sen hep 33 yaşında kalacaksın, hiç görmediğim kardeşim benim...

Murat Yıldızhan

Seni hiç bir zaman unutmayacağız canım arkadaşım benim. Nurlarla uyu her gün dualar ettim sana hastanede. Kaderde bu da varmış, her zaman bizlerlesin bunu biliyorum...

Özlem Pacci

143825.jpeg

Canım abim hala bazen seni arıyorum. Sanırım çok uzun zaman daha arayacağım çünkü sen kimsenin telefonunu açmamazlık etmezsin. Sen herkese koşup kendine geç kalan o iyi yürekli adamsın. Birtanecik abim, hayatımın en zor zamanlarında son bir kaç yılda iyi kötü bütün anlarımda bana aile sıcaklığını aratmadığın, hakkını ödeyemeyeceğim kadar destek olduğun, iyi ki varsın demekten hiç geri durmadığım abim. Seni tanıyıp kötü bilecek bir insan yoktur bu dünyada. Her gece her gündüz dilimden dualarım eksik olmuyor senin için. Elbet bir gün bizde yanına geleceğiz ve sen bana her buluştuğumuzda yaptığın gibi kollarını kocaman açıp “abim hoşgeldin” diyeceksin. Seni çok seviyorum. Hayatımın bir yerinde sana rastlamış olmak en büyük şanslarımdan. “Sen şimdi gerdanını maviye göğsünü bir yelkenliye Gönlünü ilk önüne çıkan yaz seferine bağlamışsındır” Mavi gökyüzünde, mavi denizde, kafamı çevirdiğim her yerde varsın eminim. İyi ki varsın. Seni çok özlüyorum. Allah’ım sana rahmetiyle sual eylesin. Işıklar içinde uyu.

Ceren Nur Karaismailoğlu

Hep gülen yüzünle hatırlanacaksın güzel kardeşim, mekanın cennet olsun, nurlar içinde uyu...

Hakan Hüseyin Çakıoğlu

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun geride kalan sevenlerine baş sağlığı diliyorum...

Seyhan Kazanç

Aslan Kaynım benim, yüzü gibi yüreği güzel ablam benim, çok erken oldu bu gidiş ablacığım, yakışmadı sana, dünyana sevdiklerine doyamadan gittin. Seni hiç bir zaman unutmayacağız, hep aklımızdasın, yeğenlerini senin o güzel anılarınla büyüteceğim, her sözüme sizin aslanlar gibi bir amcanız vardı diyerek başlayacağım sözüme. Mekanın cennet bahçelerinden olsun, ışıklar içinde uyu Cafer...

Selin

143793.jpeg

Caferim;
Küçüğüm, canımın ta içi, dağ Cafer, çiçek Cafer, huzur Cafer, neşe Cafer, umut Cafer, suç ortağım benim.
Şimdi çoook uzaklardasın, hayallerdesin, rüyalardasın be benim en kıymetlim. Haziranda güller gibi açacaktın, her yer rengarenk Cafer olacak her yer Cafer kokacaktı? Olmadı be ablam. Güller açmış senin gibi durmuyor, senin gibi kokmuyor. Her şey olmuş ya da olacakmış artık bana ne bunlardan, sen olmadıktan sonra bunların içinde, yanında ya da köşesinde. Artık tamam oldu dediklerim tam olamayacak. Her yer Cafer, herkes Cafer olacak. Sen hep benimle olacaksın, hep olduğun gibi. Seninle olan hemen hemen her günlük telefon görüşmelerimiz olamayacak.
Ne hayallerin vardı ablacığım ve ne hayallerim vardı senin için.
Bundan sonra her şey iki kere yapılacak, bu da Cafer için diye. Sana tekrar kavuşana kadar bu hep böyle olacak, sen de benle yaşa diye. Sana geldiğimde anlatacağım burada yaptıklarını tek tek. Küçüğüm, hep güler yüzlüm, canımın ta içi, seni çok çok ama çoook seviyorum ablacığım. Allah'ım sana cennetinin en güzel yerindeki köşkü ihsan etsin. Bedenin huzurla yatsın, ruhun da melek olup hep uçsun gökyüzünde, evrende. Git hep gitmek istediğin yerlere. Hep bende kalacaksın.
Elbet bir gün kavuşacağız ve bu böyle yarım kalmayacak ablacığım... Seni çok ama çok seviyorum küçüğüm...

Şefika Kaya

Amcam canım amcam sen yokken ben kime amciş diyecem dünyanın en güzel amcamdın okula giderken amca beni okuldan alırmısın diye kime diyecem amcam seni çok seviyorum yanımda olduğunu biliyorum seni çok seviyorum CANIM AMCAM seni hiç unutmayacağım.

Nisa Nehir Kaya

Cafer, güler yüzlü, güzel gönüllü kardeşim benim. Kayınvalidemin taziyesinde bize yardımlarınla olan desteğini unutamam hiç bir zaman. Hatta demiştim ki sana "Caferim bana hatırlat senin düğününde kalburla su taşıyacağım" sen de "Tamam yengecim unutturmam" deyince "Cafer, Rabbim sana kalbin kadar güzel eş versin kardeşim" diye dua etmiştim. Şimdi düşünüyorum da demek ki kalbin o kadar güzelmiş ki, Rabbim cennetteki hurileri sana eş olarak layık görmüş, düğününü oraya bırakmış. Güzel Mevlam mekanını cennet eylesin, geride kalan başta ailen olmak üzere tüm sevenlerine sabr-ı cemil ihsan eylesin inşallah. Bundan sonra dualarımızla sana ikramdayız inşallah.

Elif

143791.jpeg

Dünyanın en güzel gülen adamıydın sen canım kardeşim, bu kadar erken gitmek yoktu, bizi yarım bıraktın sensiz bıraktın be kuzum. Ne hayallerimiz vardı... Daha yaşanacak ne güzel günlerimiz vardı... Sen kardeştin, abiydin, oğuldun, babaydın canım kardeşim. Güzel kardeşim, yakışıklı kardeşim, canımın içi kardeşim benim... Seni çok seviyorum kuzum benim. Huzur içinde uyu, nurlarda uyu, melekler yoldaşın olsun... Tekrar kavuşana kadar...

İlknur Kaya

bottom of page